Филтри -

Противпожарни возила DAF

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи

21 огласа: Противпожарни возила DAF

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2006
82500 км
412 м/ч
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 930 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Седишта 7
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
1987
32738 км
Сила 205 кс (151 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 5080 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
1994
50893 км
302 м/ч
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 3760 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 8
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
1981
32000 км
Сила 154 кс (113 kW) Гориво дизел
Хрватска, Beretinec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1965
Гориво бензин Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
32429 км
297 м/ч
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 5700 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Седишта 7
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
2000
28995 км
Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 6230 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
1956
7020 км
Сила 90 кс (66.15 kW) Гориво бензин Носивост 5730 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
1981
48138 км
Сила 150 кс (110 kW) Гориво дизел Носивост 2500 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
1994
26783 км
Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 6940 кг
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
12.500 €
1985
31301 км
Сила 155 кс (114 kW) Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
28500 км
Сила 247 кс (182 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 7
Холандија, Hasselt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 247 кс (182 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 7
Холандија, Hasselt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2004
43000 км
Сила 362 кс (266 kW) Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски Седишта 3
Холандија, Hasselt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
25400 км
Сила 247 кс (182 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 7
Холандија, Hasselt
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
1971
14658 км
Сила 126 кс (93 kW) Гориво дизел Носивост 4570 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
1998
59549 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 9000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 7
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1993
48316 км
Сила 212 кс (156 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
1999
20170 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 6850 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
1982
77404 км
Носивост 3260 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
1997
24973 км
Сила 210 кс (154 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 4680 кг Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи