Филтри -

Спасувањи возила

Резултати од пребарување: 1247 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1247 огласа: Спасувањи возила

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.290 US$ EUR ≈ 4.879 €
Противпожарно возило
Година 2005-03 Километража 49000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
46.270 € PLN 196.900 PLN
Противпожарно возило
Носивост 3333 кг
Година 2002 Километража 11677 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
67.920 € PLN 289.000 PLN
Противпожарно возило
Година 1998 Километража 85123 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
85.730 € PLN 364.800 PLN
Противпожарно возило
Година 2001 Километража 49000 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
81.920 € PLN 348.600 PLN
Противпожарно возило
Година 2001 Километража 120000 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 89000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1976 Километража 50700 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
аукција 8,67 € SEK 100 SEK
Противпожарна опрема
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Противпожарно возило
Седишта 3
Година 1982-10 Километража 45435 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.780 €
Противпожарно возило
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Јужна Африка, Durban
аукција 2.253 € SEK 26.000 SEK
Противпожарно возило
Година 1981 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Противпожарна опрема
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 155000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Противпожарно возило
Година 1978 Километража 52000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
аукција 8,67 € SEK 100 SEK
Противпожарна пумпа
Година 1965 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Модел Rescue Truck Седишта 3
Година 04/2000 Километража 43298 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Седишта 7
Година 01/2006 Километража 82500 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Модел Water 1.600 liter/ CAFS Foam 250 liter Седишта 7
Година 01/2013 Километража 24500 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 04/2021 Километража 57890 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magirus Модел TLF 4000 4x4 Седишта 6
Година 11/2023 Километража 1438 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Модел blusvoertuig Седишта 7
Година 03/2001 Километража 32429 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 5
Година 01/2017 Километража 286789 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел 1800 liter Watertank Седишта 8
Година 06/2002 Километража 28301 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Противпожарно возило
Година 04/2002 Километража 30500 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автомеханичка скала
Година 2023 Километража Сила
Турција
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1247 огласа
Прикажи