Филтри -

Противпожарни возила Volvo

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Противпожарни возила Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Носивост 5780 кг Суспензија пружина/пружина Модел HEBRA BRAND AB Седишта 5
Година 1984 Километража 58000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
аукција 561,80 € SEK 6.500 SEK
Носивост 6190 кг
Година 1969 Километража 145354 км Сила
Шведска, Målilla
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1981 Километража 13439 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9920 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1978 Километража 136108 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Година 2006 Километража 18720 км Сила
Португалија, Souselas
противпожарно возило Volvo FMX 430 RHD Euro 3 противпожарно возило Volvo FMX 430 RHD Euro 3 противпожарно возило Volvo FMX 430 RHD Euro 3
3
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 1976 Километража 46434 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Angloco Модел FL6 Седишта 6
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел SAXON Седишта 6
Година 2001 Километража 80453 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Angloco Модел FLL Седишта 6
Година 2008 Километража 40000 км Сила
Обединето Кралство
противпожарно возило Volvo FL противпожарно возило Volvo FL противпожарно возило Volvo FL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Angloco Модел FLL Седишта 6
Година 2010 Километража 129000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 208 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 5 (3 smoke diver sea
Година 1995 Километража 6000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
9.307 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 7
Година 2008-04-15 Километража Сила
Холандија, Hasselt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Макара макара
Година 2005 Километража 180000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
8.685 € PLN 37.000 PLN
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler
Година 1987 Километража 31900 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 2
Година 1997 Километража 88733 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 9600 кг
Година 1989 Километража 29000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Модел EMERGENCY ONE
Година 01/2004 Километража 141620 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Ziegler Седишта 6
Година 06/1990 Километража 88000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Носивост 4560 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-11-01 Километража 157500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се