Филтри -

Противпожарни возила IVECO

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

74 огласа: Противпожарни возила IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5750 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magirus Модел TLF 4000 4x4 Седишта 6
Година 11/2023 Километража 1438 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 2595 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Година 11/1995 Километража 38023 км Сила
Холандија, Tilburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1982 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2003 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2006 Километража 35000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на каросерија Magirus Модел TLF 20/40
Година 2010 Километража 9359 км Сила
Хрватска, Stružec
Контактирајте го продавачот
58.000 € PLN 246.800 PLN
Седишта 9
Година 1998 Километража 81125 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magirus Модел LF8/6 Седишта 9
Година 1998-06-25 Километража 21000 км Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Magirus Модел LF8/6
Година Километража 28 км Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Модел Gerätewagen Седишта 6
Година 1999-04-01 Километража 24 км Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1995-04-07 Километража Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Евро Euro 2 Седишта 6
Година 2024 Километража Сила
Јужна Африка, Durban
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 2070 кг Седишта 9
Година 1990-05 Километража 26610 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 3605 кг Седишта 6
Година 1992-02 Километража 69230 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4280 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Година 12/1994 Километража 19031 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 3040 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996-03-13 Километража 38020 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 27267 км Сила
Холандија, GZ Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција 1.270 € Со вклучен ДДВ
Година 1991 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.401 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 2.376 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 2.404 € Со вклучен ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.270 € Со вклучен ДДВ
Година 1988 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3710 кг Суспензија пружина/пружина Седишта 7
Година 1998 Километража Сила
Полска, Racibórz
Контактирајте го продавачот
10 €
Година 2000 Километража Сила
Хрватска, Sveti Ivan Zelina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи