Комбиња KIA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња KIA: 40 огласа

патнички автмобил KIA 1.4i
15
€ 295.000 USD ≈ US$ 326.477
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2018-05 Километража 12690 км Сила 99.25 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
теренец KIA Sportage 2,0/135kW 4x4
28
€ 14.100 CZK USD CZK 365.000 ≈ US$ 15.601
Теренец
Седишта 5
Година 2014 Километража 159190 км Сила 184 кс
Чехија, Chrudim
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
патнички автмобил KIA 1.7 CRDi Exklusive
15
€ 12.600 USD ≈ US$ 13.944
Патнички автмобил
Година 2016-05 Километража 163000 км Сила 141 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил KIA 1.6 CRDi
15
€ 8.200 USD ≈ US$ 9.075
Патнички автмобил
Година 2016-07 Километража 158628 км Сила 136 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил KIA 1.4 CRDi
15
€ 6.700 USD ≈ US$ 7.415
Патнички автмобил
Година 2016-07 Километража 114615 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил KIA Cee´d 1.6/66 kW
21
€ 3.437 CZK USD CZK 89.000 ≈ US$ 3.804
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2008 Километража 134505 км Сила 89.73 кс
Чехија, Chrudim
теренец KIA SPORTAGE AWD
7
аукција аукција
Теренец
Година 2010 Километража 135316 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
теренец KIA SPORTAGE
7
аукција аукција
Теренец
Година 2018 Километража 64244 км Сила
Италија, Caorso (PC)
амбулантно возило KIA carnival
14
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.735
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2015 Километража 38000 км Сила 220 кс
Украина, Казатин
комбе фургон KIA Pregio 2.5 TCI DC
20
€ 2.800 USD ≈ US$ 3.099
Комбе фургон
Седишта 6
Година 2004-12-03 Километража 115777 км Сила 94 кс
Холандија, Hoogeveen
теренец KIA Sorento 2.5 CRDi Adventure 4X4 Airco ,Cruise,Trekhaak 2800 kg
23
€ 3.250 USD ≈ US$ 3.597
Теренец
Носивост 675 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006-11-16 Километража 165391 км Сила 170 кс
Холандија, Roosendaal
патнички автмобил KIA Picanto 1.1 EX
9
€ 2.397 DKK USD DKK 17.900 ≈ US$ 2.653
Патнички автмобил
Година 2006-5 Километража 139000 км Сила
Данска, Haderslev
патнички автмобил KIA Eco Dynamic
26
€ 11.980 USD ≈ US$ 13.258
Патнички автмобил
Година 05/2017 Километража Сила 141 кс
Латвија, Rīga
комбе фургон KIA Pregio 2.5 D
11
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Комбе фургон
Седишта 3
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
патнички автмобил KIA Cerato 04> 1.6EK4
13
преговара
Патнички автмобил
Година 2005 Километража Сила
Данска, Sindal
Омилени : 0 Споредба : 0