Филтри -

Каравани

Резултати од пребарување: 558 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Каравани: 558 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
караван FORD Focus
37
аукција 2.580 € SEK USD 27.000 SEK ≈ 2.868 US$
Носивост 375 кг
Година 2010 Километража Сила 125 кс
Шведска, Svenljunga
караван VOLVO 745
39
аукција 927 € SEK USD 9.700 SEK ≈ 1.030 US$
Број на врати 4/5
Година 1990 Километража 405646 км Сила
Шведска, Svenljunga
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
караван VOLVO XC 70 AWD D5
40
аукција 3.058 € SEK USD 32.000 SEK ≈ 3.400 US$
Носивост 390 кг
Година 2009 Километража 383340 км Сила 185 кс
Шведска, Svenljunga
караван VOLVO XC70 3,2 AWD
41
аукција 2.772 € SEK USD 29.000 SEK ≈ 3.081 US$
Носивост 390 кг
Година 2009 Километража Сила 238 кс
Шведска, Svenljunga
караван HYUNDAI i30
25
аукција 726,30 € SEK USD 7.600 SEK ≈ 807,40 US$
Година 2008-08-21 Километража 182156 км Сила
Шведска, Karlstad
караван SKODA  Octavia Co mb 1.6
36
аукција 1.434 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.594 US$
Година 2005 Километража 171935 км Сила 102 кс
Шведска, Karlstad
караван VOLVO V70
45
аукција 3.727 € SEK USD 39.000 SEK ≈ 4.143 US$
Година 2005 Километража 376147 км Сила
Шведска, Karlstad
караван SKODA Octavia 1.6I
21
аукција 764,60 € SEK USD 8.000 SEK ≈ 849,90 US$
Носивост 440 кг
Година 2001-04-23 Километража 159898 км Сила
Шведска, Karlstad
караван VOLKSWAGEN Golf A5 1.6
41
аукција 1.338 € SEK USD 14.000 SEK ≈ 1.487 US$
Број на врати 4/5
Година 2005 Километража 160282 км Сила 102 кс
Шведска, Karlstad
караван Porsche 924 -84
29
аукција 1.242 € SEK USD 13.000 SEK ≈ 1.381 US$
Година 1984-02-13 Километража Сила
Шведска, Karlstad
караван MERCEDES-BENZ E 350 CDI 4 matic Blue Efficiency
40
аукција 5.925 € SEK USD 62.000 SEK ≈ 6.587 US$
Носивост 450 кг
Година 2010 Километража 188084 км Сила 265 кс
Шведска, Svenljunga
караван VOLVO V90 D3
34
аукција 12.420 € SEK USD 130.000 SEK ≈ 13.810 US$
Носивост 438 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-02 Километража 284350 км Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
оштетен караван MERCEDES-BENZ CLA 250 4matic
47
аукција 3.058 € SEK USD 32.000 SEK ≈ 3.400 US$
Носивост 430 кг Евро Euro 6
Година 2016-08-08 Километража 39000 км Сила 218 кс
Шведска, Karlstad
караван CHRYSLER Plymouth 256
9
7.900 € USD ≈ 8.782 US$
Година 6/1974 Километража 95734 км Сила 54.38 кс
Словачка, Levice
караван Mini Cooper Clubman One 1.5
10
21.000 € USD ≈ 23.340 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Број на врати 5
Година 2018-03 Километража 52000 км Сила 136 кс
Бугарија, София
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 558 огласа
Прикажи
Претплати се