Автомобили KIA

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили KIA: 70 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
теренец KIA Sorento
17
3.990 € USD ≈ 4.338 US$
Теренец
Евро Euro 4 Зафатнина V=80 л Седишта 5
Година 06/2008 Километража 234809 км Сила 247 кс
Холандија, Schiedam
теренец KIA Sportage 2.0 X-clusive Navi,Leer,Pano,Enz
23
ВИДЕО
13.950 € USD ≈ 15.170 US$
Теренец
Носивост 608 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2011-06-08 Километража 117948 км Сила 165 кс
Холандија, Houten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен хеџбек KIA Cee'd I (2006-2012)
14
880 € PLN USD 3.999 PLN ≈ 956,70 US$
Хеџбек
Година 2008 Километража 74946 км Сила 90 кс
Полска, KĘTY
хеџбек KIA Picanto 1.0 CVVT ISG Comfort Pack 5DRS LPG-G3 Airco
15
ВИДЕО
5.750 € USD ≈ 6.251 US$
Хеџбек
Носивост 494 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2013 Километража 119073 км Сила 69 кс
Холандија, Houten
товарно-патничко комбе KIA Pregio 2.7 TCI
11
2.800 € USD ≈ 3.044 US$
Товарно-патничко комбе
Седишта 6
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
хеџбек KIA Picanto 12 – 17 1.0EK
13
преговара
Хеџбек
Година 2013 Километража 256000 км Сила
Данска, Sindal
хеџбек KIA Cee'd
13
4.650 € USD ≈ 5.055 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 07/2011 Километража 171000 км Сила 116 кс
Литванија, Radviliškis
теренец KIA Sorento 2.5 CRDi  LX Leder/Klima.AHK
6
4.990 € USD ≈ 5.425 US$
Теренец
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006-12 Километража 135956 км Сила 140 кс
Германија, Lübbecke
теренец KIA Sorento 2,5 CRDi EX
8
2.050 € USD ≈ 2.229 US$
Теренец
Година 2005-03 Километража 220000 км Сила 140 кс
Данска, Esbjerg N
хеџбек KIA Rio 11 - 17 1.4EK4
12
преговара
Хеџбек
Година 2017 Километража 67000 км Сила
Данска, Sindal
хеџбек KIA Cee´d 06-11 1.6CRDI
12
преговара
Хеџбек
Година 2008 Километража 224000 км Сила
Данска, Sindal
хеџбек KIA Picanto 12 – 17 1.0EK
13
преговара
Хеџбек
Година 2012 Километража 150000 км Сила
Данска, Sindal
теренец KIA Sorento
6
3.950 € USD ≈ 4.294 US$
Теренец
Година 2006 Километража 250000 км Сила 103 kW
Романија, Sângeorgiu de Mureș
теренец KIA SPORTAGE
13
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Теренец
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2019-04 Километража 162 км Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
нови теренец KIA SPORTAGE
13
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Теренец
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се