Хеџбеци KIA

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Хеџбеци KIA: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хеџбек KIA Ceed 1.4
19
7.300 € USD ≈ 7.936 US$
Година 2017-09 Километража 73000 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1.4 CRDi
20
7.500 € USD ≈ 8.153 US$
Број на врати 4/5
Година 2016-09 Километража 137215 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хеџбек KIA Ceed 1.6 CRDi
20
7.700 € USD ≈ 8.371 US$
Година 2016-07 Километража 158628 км Сила 136 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1.4 CRDi
20
6.300 € USD ≈ 6.849 US$
Година 2016-07 Километража 114615 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed KIA Cee´d 1,6 CRDi Comfort
14
10.000 € USD ≈ 10.870 US$
Број на врати 4/5
Година 2015-05 Километража 58198 км Сила 128 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Rio KIA 1.5.CRDI
7
2.200 € USD ≈ 2.392 US$
Број на врати 4/5
Година 2008-04 Километража 210443 км Сила 110 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed KIA 1.4 CRDI
8
9.600 € USD ≈ 10.440 US$
Година 2016-07 Километража 147229 км Сила 136 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed KIA 1.4 CRDI
10
7.600 € USD ≈ 8.262 US$
Број на врати 4/5
Година 2015 Километража 161316 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1,4CRDI
9
8.400 € USD ≈ 9.132 US$
Број на врати 4/5
Година 2016-09 Километража 104300 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1,4CRDI
12
7.999 € USD ≈ 8.696 US$
Година 2016-09 Километража 137799 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1,4CRDI
9
7.200 € USD ≈ 7.827 US$
Година 2015 Километража 163758 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
оштетен хеџбек KIA Rio II (2005-2011)
36
4.621 € PLN USD 21.000 PLN ≈ 5.024 US$
Година 2016 Километража 29872 км Сила 85 кс
Полска, KĘTY
хеџбек KIA Ceed
15
аукција 1.500 € USD ≈ 1.631 US$
Евро Euro 4 Број на врати 5
Година 08/2010 Километража 127608 км Сила 89.73 кс
Белгија, Wilrijk
хеџбек KIA soul
40
3.499 € PLN USD 15.900 PLN ≈ 3.804 US$
Година 2009-8 Километража 199000 км Сила 128 кс
Полска, Bilcza
хеџбек KIA Cee´d 06-11 1.6CRDI
13
преговара
Година 2011 Километража 271000 км Сила
Данска, Sindal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се