Теренци, SUV

Резултати од пребарување: 706 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Теренци: 706 огласа

теренец HYUNDAI Santa FE
29
аукција 596,10 € SEK USD 6.300 SEK ≈ 643,80 US$
Број на врати 4/5
Година 2003 Километража 339805 км Сила 125 кс
Шведска, Karlstad
теренец NISSAN Patrol GR 3,0 DDTi Comfort 4x4
7
5.500 € USD ≈ 5.941 US$
Година 5/2000 Километража 316875 км Сила 158 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
теренец BMW X3 XDRIVE 20DBMW
57
аукција 25.030 € SEK USD 264.500 SEK ≈ 27.030 US$
Носивост 425 кг Евро Euro 6
Година 2017-01-05 Километража 46849 км Сила 190 кс
Шведска, Karlstad
теренец HONDA CR-V 2.2 i-DTEC Executive 4WD, 110kW, M6, 5d
12
14.890 € USD ≈ 16.080 US$
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 108000 км Сила 150 кс
Словачка, Ilava
теренец BMW X5 4.0d M
12
15.290 € BGN USD 29.900 BGN ≈ 16.510 US$
Година 2011 Километража 240000 км Сила 306 кс
Бугарија, КАРЛОВО
теренец Jeep GRAND CHEROKEE 5,7 V8 HEMI
11
5.750 € USD ≈ 6.211 US$
Година 6/2005 Километража 200275 км Сила 326 кс
Словачка, Levice
теренец LAND ROVER RANGE ROVER SUPERCHARGED
29
7.000 € USD ≈ 7.561 US$
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на врати 5
Година 2005-10-28 Километража 188233 км Сила 396 кс
Бугарија, София
нови теренец HYUNDAI 1.6 GDi Manual new Tucson
9
19.900 € USD ≈ 21.490 US$
Евро Euro 6
Година 2019-07-10 Километража 5 км Сила 132 кс
Словачка, Bratislava
теренец BMW X5 3.5sD Xdrive M-packet Individual
17
преговара
Број на врати 4/5
Година 2009 Километража Сила 286 кс
Бугарија, КАРЛОВО
теренец HUMMER H3  3,5 4X4 VIN 410
6
9.083,33 € USD ≈ 9.811 US$
Број на врати 4/5
Година 1/2006 Километража 184399 км Сила 223 кс
Словачка, Levice
теренец LAND ROVER SERIES III
24
28.500 € USD ≈ 30.780 US$
Година 1974 Километража Сила
Турција
теренец LAND ROVER Range Rover Sport 5.0 V8 S/C SVR 4X4 551 K A/T
32
55.750 € USD ≈ 60.220 US$
Година 1/2017 Километража 60400 км Сила 551 кс
Словачка, Levice
теренец BMW X5 M 50d (Automata) INVDUAL HEADUP GARI SZÁMLÁS
6
31.150 € HUF USD 10.500.000 HUF ≈ 33.640 US$
Година 2013 Километража 115 км Сила 381 кс
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
теренец LAND ROVER Freelander
7
2.966 € HUF USD 1.000.000 HUF ≈ 3.204 US$
Евро Euro 4 Број на врати 5
Година 2000-03-02 Километража 208000 км Сила 88 kW
Унгарија, Rém
теренец MERCEDES-BENZ GLS 350D 4MATIC
25
преговара
Година Километража 59400 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 706 огласа
Прикажи
Претплати се