Автомобили KIA Sorento

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили KIA Sorento: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
теренец KIA Sorento
8
2.700 € USD ≈ 2.934 US$
Теренец
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
теренец KIA sorento
40
9.850 € PLN USD 44.900 PLN ≈ 10.700 US$
Теренец
Седишта 7
Година 2012-12 Километража 127000 км Сила 197 кс
Полска, Bilcza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пикап KIA Sorento 2.5 CRDI 141pk 4x4 Grijs Kenteken APK-01-2021 Airco, cru
25
1.950 € USD ≈ 2.119 US$
Пикап
Носивост 700 кг Евро Euro 3 Седишта 2
Година 2004-01-30 Километража 357354 км Сила 141 кс
Холандија, Langerak
теренец KIA Sorento 3.3 V6
16
6.500 € USD ≈ 7.064 US$
Теренец
Седишта 5
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
теренец KIA Sorento
17
3.990 € USD ≈ 4.336 US$
Теренец
Евро Euro 4 Зафатнина V=80 л Седишта 5
Година 06/2008 Километража 234809 км Сила 247 кс
Холандија, Schiedam
теренец KIA Sorento 2.5 CRDi  LX Leder/Klima.AHK
6
4.990 € USD ≈ 5.423 US$
Теренец
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006-12 Километража 135956 км Сила 140 кс
Германија, Lübbecke
теренец KIA Sorento 2,5 CRDi EX
8
2.050 € USD ≈ 2.228 US$
Теренец
Година 2005-03 Километража 220000 км Сила 140 кс
Данска, Esbjerg N
теренец KIA Sorento
6
3.950 € USD ≈ 4.292 US$
Теренец
Година 2006 Километража 250000 км Сила 103 kW
Романија, Sângeorgiu de Mureș
теренец KIA Sorento
23
13.320 € RUB USD 1.075.000 RUB ≈ 14.480 US$
Теренец
Година 2013 Километража 44000 км Сила 175 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
кросоувер KIA Sorento
21
12.450 € USD ≈ 13.530 US$
Кросоувер
Носивост 750 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2016-08 Километража 85605 км Сила 200 кс
Холандија, Drachten
теренец KIA Sorento
19
23.900 € USD ≈ 25.970 US$
Теренец
Евро Euro 1 Седишта 7
Година 2019-09 Километража 162 км Сила 234 кс
Белгија, Bruxelles
нови кросоувер KIA Sorento
19
23.900 € USD ≈ 25.970 US$
Кросоувер
Евро Euro 1 Седишта 7
Година Километража Сила 234 кс
Белгија, Bruxelles
теренец KIA Sorento 2.5 D
16
4.800 € USD ≈ 5.216 US$
Теренец
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
теренец KIA Sorento 2.5 CRDi Adventure 4X4 Airco ,Cruise,Trekhaak 2800 kg
23
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Теренец
Носивост 675 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006 Километража 165391 км Сила 170 кс
Холандија, Roosendaal
теренец KIA Sorento
9
преговара
Теренец
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се