Филтри -

Хеџбеци

Резултати од пребарување: 682 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Хеџбеци: 682 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хеџбек FIAT Panda
22
Контактирајте го продавачот
2.572 € Без ДДВ
Носивост 470 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 103780 км Сила 59.82 кс
Холандија, Dronten
хеџбек FORD Fiesta
22
Контактирајте го продавачот
4.177 € Без ДДВ
Носивост 527 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 183052 км Сила 95.17 кс
Холандија, Dronten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хеџбек OPEL Agila
23
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Носивост 535 кг Евро Euro 5 Број на врати 4/5
Година 2012 Километража 55910 км Сила 67.98 кс
Холандија, Dronten
нови хеџбек Mini Red Beetle Car SYE01 (Declaration of Conformity Avai
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
хеџбек RENAULT Clio
25
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 612 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 188139 км Сила 89.73 кс
Холандија, Dronten
хеџбек MERCEDES-BENZ A 180 Automaat Sport Line
10
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Број на врати 5
Година 2014-07-29 Километража 74607 км Сила 102 кс
Холандија, Liempde
хеџбек PEUGEOT 306 , 1.4
18
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Број на врати 2
Година 1996-07-14 Километража 184605 км Сила 75 кс
Холандија, Susteren
хеџбек SEAT Mii
23
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 450 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 66357 км Сила 59.82 кс
Холандија, Dronten
хеџбек TOYOTA Yaris 1.4 D4D , Airco
18
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Број на врати 2
Година 2002-10-01 Километража 256716 км Сила 102 кс
Холандија, Susteren
оштетен хеџбек RENAULT ZOE  Z.E R110
25
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Број на врати 5
Година 06/2018 Километража 19300 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
хеџбек SKODA Superb, 1.6 l., hatchback
17
Контактирајте го продавачот
7.100 €
Евро Euro 5
Година 05/2014 Километража 184000 км Сила
Литванија, Klaipėda
хеџбек RENAULT CLIO
8
Контактирајте го продавачот
аукција 1.654 € Со вклучен ДДВ
Година 2008-04 Километража 127949 км Сила 5 кс
Франција
хеџбек PEUGEOT 208
28
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 596 кг Евро Euro 6 Број на врати 4/5
Година 2015 Километража 136659 км Сила 81.58 кс
Холандија, Dronten
хеџбек Mini Cooper S JCW
21
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Број на врати 2
Година 2016-02-02 Километража 169000 км Сила 231 кс
Холандија, Son
хеџбек TOYOTA Corolla 1.4
14
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Број на врати 4/5
Година 2003 Километража 221337 км Сила
Холандија, Woudenberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 682 огласа
Прикажи
Претплати се