Филтри -

Кабриолети, кабрио

Резултати од пребарување: 277 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Кабриолети: 277 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кабриолет FORD Mustang Cab V8 -65
29
аукција 22.550 € SEK USD 236.000 SEK ≈ 25.070 US$
Година 1972-07-17 Километража Сила 184 кс
Шведска, Karlstad
кабриолет VOLKSWAGEN 1302
34
аукција 11.280 € SEK USD 118.000 SEK ≈ 12.540 US$
Година 1971 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
кабриолет Ninety Eight -67 FHA725
35
ВИДЕО
аукција 6.594 € SEK USD 69.000 SEK ≈ 7.330 US$
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
кабриолет Mini Cooper MK II CABRIO VIN 500
10
9.500 € USD ≈ 10.560 US$
Број на врати 2/3
Година 9/1991 Километража 99204 км Сила 40.79 кс
Словачка, Levice
кабриолет BMW M4 Cabrio
9
61.750 € USD ≈ 68.640 US$
Година 2019 Километража 4000 км Сила
Чехија
кабриолет FORD Mustang Cabriolet
15
28.400 € CZK USD 762.800 CZK ≈ 31.570 US$
Година 1965 Километража 99110 км Сила 121 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
кабриолет MERCEDES-BENZ AMG GT
1
аукција 557,60 € GBP USD 500 GBP ≈ 619,80 US$
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
кабриолет Jeep wrangler sport 2.8 CRD ATX E6
4
21.500 € USD ≈ 23.900 US$
Носивост 2506 кг Евро Euro 6 Број на врати 3
Година 2017-08 Километража 11000 км Сила 200 кс
Белгија, Brunehaut
кабриолет BMW 316i BAUR cabriolet U9
27
аукција 6.000 € USD ≈ 6.670 US$
Година Километража Сила
Белгија, Veldegem
кабриолет MERCEDES-BENZ SL 500 Roadster SL 500 Roadster, mehrfach VORHANDEN!
14
18.900 € USD ≈ 21.010 US$
Година 1994-04 Километража 62670 км Сила 320 кс
Германија, Bovenden
кабриолет Audi A 4  3,0 V6 QUATTRO CABRIOLET
30
5.990 € USD ≈ 6.658 US$
Евро Euro 4 Број на врати 2
Година 2006-05 Километража 173000 км Сила 220 кс
Полска, Tarnobrzeg
кабриолет Porsche Boxster Booster 2.7
14
42.000 € USD ≈ 46.690 US$
Евро Euro 5
Година 2014-05-12 Километража 78256 км Сила 265 кс
Белгија, Roksem
кабриолет FIAT 500C
5
4.500 € USD ≈ 5.002 US$
Евро Euro 5 Број на врати 2
Година 2010-10 Километража 175000 км Сила
Белгија
кабриолет MERCEDES-BENZ SL 500 Roadster, Erstauslieferung Gunter Sachs SL 500 Roadster,
15
48.480 € USD ≈ 53.890 US$
Година 1989-12 Километража 47958 км Сила 326 кс
Германија, Bovenden
кабриолет Horch 853A Sport Cabriolet
15
890.000 € USD ≈ 989.300 US$
Година Километража 138 км Сила 120 кс
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 277 огласа
Прикажи
Претплати се