Каравани KIA

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Каравани KIA: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
караван KIA Cee´dSW 1,4 CVVT Comfort Plus
13
10.400 € USD ≈ 11.310 US$
Година 2017 Километража 53458 км Сила 99.25 кс
Чехија, Nove Straseci
караван KIA Ceed KIA 1.4 CRDI
7
8.000 € USD ≈ 8.697 US$
Година 2016-09 Километража 137155 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
караван KIA Ceed KIA 1.4CRDI
11
8.000 € USD ≈ 8.697 US$
Година 2016-09 Километража 144434 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
караван KIA Carnival KIA CARNIVAL 2.5 v6 7 persoons
26
975 € USD ≈ 1.060 US$
Година 2005-09-03 Километража 259527 км Сила 150 кс
Холандија, Lierop
караван KIA Rio 1.5
14
1.500 € USD ≈ 1.631 US$
Број на врати 5
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
караван KIA Ceed Sporty Wagon 1.6 CRDi 115 X-tra
12
5.950 € USD ≈ 6.468 US$
Година 2010-02-11 Километража 245366 км Сила 116 кс
Холандија, Lierop
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се