Теренци KIA

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Теренци KIA: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
теренец KIA Sorento
8
2.700 € USD ≈ 2.935 US$
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
теренец KIA sorento
40
9.881 € PLN USD 44.900 PLN ≈ 10.740 US$
Број на врати 4/5
Година 2012-12 Километража 127000 км Сила 197 кс
Полска, Bilcza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
теренец KIA Sorento
27
18.710 € PLN USD 85.000 PLN ≈ 20.330 US$
Евро Euro 6 Број на врати 4
Година 2015 Километража 156000 км Сила 185 кс
Полска, Skoczów
теренец KIA Sportage 2.0 CVVT 2WD Comfort
32
аукција 1.000 € USD ≈ 1.087 US$
Носивост 2050 кг Евро Euro 4 Број на врати 4
Година 2005 Километража Сила 141 кс
Холандија, Leende
теренец KIA Sorento 3.3 V6
16
6.500 € USD ≈ 7.066 US$
Број на врати 5
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
теренец KIA Sorento
17
3.990 € USD ≈ 4.338 US$
Евро Euro 4 Број на врати 5
Година 06/2008 Километража 234809 км Сила 247 кс
Холандија, Schiedam
теренец KIA Sportage 2.0 X-clusive Navi,Leer,Pano,Enz
23
ВИДЕО
13.950 € USD ≈ 15.170 US$
Носивост 608 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-08 Километража 117948 км Сила 165 кс
Холандија, Houten
теренец KIA Sorento 2.5 CRDi  LX Leder/Klima.AHK
6
4.990 € USD ≈ 5.425 US$
Евро Euro 4
Година 2006-12 Километража 135956 км Сила 140 кс
Германија, Lübbecke
теренец KIA Sorento 2,5 CRDi EX
8
2.050 € USD ≈ 2.229 US$
Година 2005-03 Километража 220000 км Сила 140 кс
Данска, Esbjerg N
теренец KIA Sorento
6
3.950 € USD ≈ 4.294 US$
Година 2006 Километража 250000 км Сила 103 kW
Романија, Sângeorgiu de Mureș
теренец KIA SPORTAGE
13
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Евро Euro 6 Број на врати 4/5
Година 2019-04 Километража 162 км Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
нови теренец KIA SPORTAGE
13
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Евро Euro 6
Година Километража Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
теренец KIA Sorento
23
13.090 € RUB USD 1.075.000 RUB ≈ 14.230 US$
Број на врати 5
Година 2013 Километража 44000 км Сила 175 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
теренец KIA Sorento
19
23.900 € USD ≈ 25.980 US$
Евро Euro 1 Број на врати 5
Година 2019-09 Километража 162 км Сила 234 кс
Белгија, Bruxelles
теренец KIA Sportage 4x4/Xenon/Piele/Navi/184cp.
23
12.800 € USD ≈ 13.910 US$
Евро Euro 5 Број на врати 5
Година 2012-02-11 Километража 116300 км Сила 184 кс
Романија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се