Филтри -

Патнички автмобили, патнички возило

Резултати од пребарување: 4743 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Патнички автмобили: 4743 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хеџбек LANCIA DELTA HF 1600 TURBO
9
4.900 € USD ≈ 5.485 US$
Хеџбек
Суспензија пружина/пружина
Година 1986-06 Километража 210000 км Сила 182 кс
Грција, Karditsa
хеџбек VOLVO V40 Cross Country D2
42
аукција 5.259 € SEK USD 55.000 SEK ≈ 5.887 US$
Хеџбек
Носивост 403 кг
Година 2015 Километража 35710 км Сила 120 кс
Шведска, Svenljunga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
седан BMW 520i
23
аукција аукција
Седан
Година 1995 Километража Сила 150 кс
Шведска, Svenljunga
пикап TOYOTA Hilux
100
аукција 1.014 € SEK USD 10.600 SEK ≈ 1.135 US$
Пикап
Година 2012 Километража 116749 км Сила
Шведска, Svenljunga
пикап NISSAN Navara
100
аукција 9,56 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,70 US$
Пикап
Година 2008 Километража 200556 км Сила
Шведска, Svenljunga
караван VOLKSWAGEN Passat Alltrack 2.0 TDI Sportscombi 4Motion
36
аукција 14.530 € SEK USD 152.000 SEK ≈ 16.270 US$
Караван
Евро Euro 6
Година 2016-04-18 Километража 86309 км Сила 190 кс
Шведска, Karlstad
караван VOLKSWAGEN Passat
45
аукција 3.872 € SEK USD 40.500 SEK ≈ 4.335 US$
Караван
Евро Euro 5
Година 2014-05-13 Километража 216553 км Сила
Шведска, Karlstad
пикап Dacia Logan
15
аукција 516,30 € SEK USD 5.400 SEK ≈ 578 US$
Пикап
Година 2010-01-27 Километража 116377 км Сила 85.65 кс
Шведска, Karlstad
теренец Audi Q5 2.0 Tdi Quattro
37
аукција 3.968 € SEK USD 41.500 SEK ≈ 4.442 US$
Теренец
Носивост 535 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-20 Километража 179675 км Сила 170 кс
Шведска, Karlstad
ново мини комбе MERCEDES-BENZ V250
13
ВИДЕО
125.000 € USD ≈ 139.900 US$
Мини комбе
Година 02/2019 Километража 300 км Сила
Турција, BURSA
караван Porsche 911/997 Turbo
42
аукција 41.300 € SEK USD 432.000 SEK ≈ 46.240 US$
Караван
Носивост 285 кг Евро Euro 4
Година 2013-04-08 Километража 96070 км Сила 480 кс
Шведска, Karlstad
хеџбек PEUGEOT 308
28
аукција 497,20 € SEK USD 5.200 SEK ≈ 556,60 US$
Хеџбек
Година 2008-02-06 Километража Сила
Шведска, Karlstad
кабриолет MERCEDES-BENZ CLK 200 Kompressor Cabriolet W208
25
аукција 2.677 € SEK USD 28.000 SEK ≈ 2.997 US$
Кабриолет
Носивост 345 кг
Година 2010-03-19 Километража Сила 160 кс
Шведска, Karlstad
седан MERCEDES-BENZ 240 D
47
аукција 2.916 € SEK USD 30.500 SEK ≈ 3.264 US$
Седан
Година 1981-04-15 Километража 218054 км Сила 72.06 кс
Шведска, Karlstad
седан Oldsmobile Super88 Veteranbil
24
аукција 6.693 € SEK USD 70.000 SEK ≈ 7.492 US$
Седан
Носивост 410 кг
Година 2014-03-12 Километража Сила 241 кс
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4743 огласа
Прикажи
Претплати се