Автомобили FIAT

Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили FIAT: 200 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново амбулантно возило FIAT Ducato AMBULANCE
4
39.900 € USD ≈ 43.380 US$
Амбулантно возило
Носивост 1575 кг Евро Euro 6
Година 2020-01 Километража 20 км Сила 130 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
амбулантно возило FIAT PETBULANCE ANİMAL AMBULANCE
1
преговара
Амбулантно возило
Година 2020 Километража Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
ново амбулантно возило FIAT DOBLO AMBULANCE
7
31.900 € USD ≈ 34.680 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила 120 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
мини комбе FIAT Scudo 2.0JTD
15
2.403 € BGN USD 4.700 BGN ≈ 2.612 US$
Мини комбе
Година 2007 Километража 103000 км Сила 94 кс
Бугарија, КАРЛОВО
купе FIAT ABARTH
6
2.800 € USD ≈ 3.044 US$
Купе
Година 1976-11 Километража 85000 км Сила
Грција, ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ново амбулантно возило FIAT DOBLO MAXİ XL AMBULANCE WİTH EQUİPMENT
13
35.900 € USD ≈ 39.030 US$
Амбулантно возило
Седишта 3
Година 2020 Километража Сила 120 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
караван FIAT Freemont 2.0 Multijet AWD
26
ВИДЕО
аукција 4.388 € SEK USD 48.000 SEK ≈ 4.770 US$
Караван
Носивост 484 кг Седишта 5
Година 2014 Километража Сила 170 кс
Шведска, Svenljunga
хеџбек FIAT 500X
17
9.459 € BGN USD 18.500 BGN ≈ 10.280 US$
Хеџбек
Година 2016 Километража 36000 км Сила 184 кс
Бугарија, КАРЛОВО
нови патничко комбе FIAT Ducato
34
53.000 € USD ≈ 57.620 US$
Патничко комбе
Седишта 15+1
Година 2019 Километража Сила
Турција, Ankara
хеџбек FIAT 1.2 CROSS  -  DAMAGED
6
4.530 € USD ≈ 4.925 US$
Хеџбек
Година 11/2018 Километража 6500 км Сила 51 kW
Словенија, Tolmin
пикап FIAT STRADA
29
преговара
Пикап
Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
патничко комбе FIAT Ducato 2.8d/90kw
19
3.450 € USD ≈ 3.750 US$
Патничко комбе
Седишта 15
Година 1999-04 Километража 219280 км Сила 122 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе FIAT Scudo 2.0JTD /L2H1
19
12.500 € USD ≈ 13.590 US$
Патничко комбе
Седишта 8
Година 2014 Километража 125660 км Сила 128 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
теренец FIAT Freemont 2.0JTD/103kw 5 sitze / auto.klima/temp
20
9.000 € USD ≈ 9.784 US$
Теренец
Седишта 7
Година 2012-01 Километража 137905 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
пикап FIAT Strada 1.3
35
1.361 € USD ≈ 1.480 US$
Пикап
Носивост 670 кг
Година 2008 Километража Сила 84 кс
Норвешка, Tiller
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Претплати се