Филтри -

Цистерни за транспорт на храна FELDBINDER од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна FELDBINDER од Холандија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER INOX 33.500ltr-3 comp. WEBASTO
18
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Зафатнина 33500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-04-07 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
28
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Powder / sugar tank alu 41 m3 (tipping)
25
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2000-08-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Powder / sugar tank alu 41 m3 (tipping)
22
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2000-01-01 Километража Носивост 32200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
26
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
30
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp
37
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2002-01-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 39 m3 / 3 comp
32
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2001-06-19 Километража Носивост 30760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 33.3 Food Tank Heating 32.500Ltr Heizung / Isoliert
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Година 2001-10-05 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 33.3 Food Tank Heating 32.500Ltr Heizung / Isoliert
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Година 2001-09-21 Километража Носивост 31220 кг
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank alu 23 m3 / 1 comp
16
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се