Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии LAG

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии LAG: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии LAG Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
23
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1997-05-01 Километража Носивост 29550 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии LAG GSA-24
14
12.760 € PLN 58.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Radom
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии LAG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp + pump
47
14.500 € Без ДДВ
Година 1998-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии LAG TANK 36000 Liter ADR INOX 316 Isoliert
8
14.999 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³
Година 1990-01-01 Километража Носивост 31300 кг
Данска, Hedensted
цистерна за превоз на хемикалии LAG CHEMIE L4BN 3CAM
12
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32.5 м³
Година 2001 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за превоз на хемикалии LAG 32500L CHEMIE L4BN 3CAM
13
24.900 € Без ДДВ
Година 2001-08 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за превоз на хемикалии LAG L4BH
3
65.500 €
Зафатнина 34 м³
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Olsztyn
цистерна за превоз на хемикалии LAG L4BH
3
76.500 €
Зафатнина 32.5 м³
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Olsztyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се