Филтри -

Цистерни за битумен LAG

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен LAG: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен LAG GTC 5SH1
4
26.850 € USD ≈ 31.530 US$
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Австрија, Wien
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
7
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
11
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG 0-3-39T L4BH Bitumen
16
25.700 € USD ≈ 30.180 US$
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06-01 Километража 500000 км Носивост 27080 кг
Германија, Zittau
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
12
50.500 € USD ≈ 59.300 US$
Година 2013-01-01 Километража Носивост 31760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
11
50.500 € USD ≈ 59.300 US$
Година 2013-01-01 Километража Носивост 31760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
23
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG 0-3-39 T
3
16.790 € PLN USD 74.000 PLN ≈ 19.710 US$
Зафатнина V=30000 л
Година 2005-06-13 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Czerwińsk nad Wisłą
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
26
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-10 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG 0-3-39 T
11
20.500 € USD ≈ 24.070 US$
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 26500 кг
Полска
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
29
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
25
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
33
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-10 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
17
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
19
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се