Филтри -

Цистерни силоси LAG

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LAG: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAG Powder tank alu 60.5 m3 (tipping)
10
14.500 € Без ДДВ
Година 2004-01-01 Километража Носивост 35250 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG 0-3-40 02 SKLÁPĚCÍ SILO 61 m3
16
13.990 €
Зафатнина 61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Чехија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос LAG O-3-40 02 61m3
14
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³
Година 2009-01-28 Километража Носивост 33350 кг
Холандија, Borne
цистерна силос LAG 60m3
15
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02 Километража Носивост 30000 кг
Чехија, Velké Meziříčí
цистерна силос LAG O-3-40 02 61m3
17
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³
Година 2009-02-06 Километража Носивост 33350 кг
Холандија, Borne
цистерна силос LAG O-3-40 02 61m3
19
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³
Година 2008-10-03 Километража Носивост 33350 кг
Холандија, Borne
цистерна силос LAG O-3-40 KT 61 m3 saf disc brake
11
9.900 € Без ДДВ
Година 2001-05-01 Километража Носивост 33380 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос LAG O-3-39 KT 61m3
20
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³
Година 2007-07-06 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Borne
цистерна силос LAG O-3-TI 61m³ Aluminium - Tipper Silo - LIKE NEW - 03/2021 APK
25
36.950 € Без ДДВ
Година 2016-02-05 Километража Носивост 33500 кг
Холандија, Dinteloord
цистерна силос LAG O-3-38 KLA 55m3 - SELF SUPPORTING TIPPER
7
5.800 € Без ДДВ
Година 1987-09-10 Километража Носивост 30380 кг
Холандија, WEERT
цистерна силос LAG O-3-38 KLA 55m3 - SELF SUPPORTING KIPPER
7
6.400 € Без ДДВ
Година 1988-02-05 Километража Носивост 30320 кг
Холандија, WEERT
цистерна силос LAG LGEO 2004/E CISTERNA SILO
17
13.490 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 33900 кг
Чехија
цистерна силос LAG SILO TRAILER / 0-3-38 KLA / 9T SAF AXLES / 1993
21
7.800 € Без ДДВ
Година 1993-07-02 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, VELDDRIEL
цистерна силос LAG Airride
10
7.350 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986-11 Километража Носивост 30280 кг
Белгија, Wingene
цистерна силос LAG Bulk-Tank, Tipping Silo Trailer, 61 m3!!!!
10
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³ Број на прегради 1
Година 2001-06 Километража Носивост
Полска, dębica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се