Филтри -

Цистерни за превоз на цемент Maral Trailer

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент Maral Trailer: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент Maral Trailer
12
22.070 € RUB 1.995.000 RUB
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 3000 км Носивост 27500 кг
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се