Филтри -

Цистерни силоси SPITZER од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси SPITZER од Унгарија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € Без ДДВ
Година 11/2018 Километража Носивост
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P
3
30.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2008 Километража Носивост
Унгарија, Lábatlan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € Без ДДВ
Година 06/2018 Километража Носивост
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SK2745CAL - tipper silo
17
11.500 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 05/2000 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
11
цена на барање
Зафатнина 60 м³
Година 2018 Километража Носивост
Унгарија, Tata
цистерна силос SPITZER SK2444 ZIAL ERNEUERTE ZUSTAND
5
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 44 м³
Година 1996-05 Километража Носивост
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна силос SPITZER SK2448 ZIAL ERNEUERTE, GUTE ZUSTAND
6
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³
Година 1994-04 Километража Носивост
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна силос SPITZER SF 2743/3P
9
27.900 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2011-06 Километража Носивост
Унгарија, Törökbálint
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се