Филтри -

Цистерни силоси LIDER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LIDER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос LIDER 2020 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
15
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 16.490 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Туркменистан, aşkabat
нови цистерна силос LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
15
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2021 Километража Носивост 48000 кг
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна силос LIDER 35 M3
14
22.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија, Meer
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се