Филтри -

Цистерни силоси KASSBOHRER од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси KASSBOHRER: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 40 NOWA Z HS 24V 2019 !!!
5
51.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2019 Километража Носивост 28860 кг
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60 Silo
36
59.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Белгија, Hooglede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос KASSBOHRER SSK 52/10-24 52m³ Kippsilo mit 24V Anlage
11
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-08 Километража Носивост
Германија, Bad Nauheim
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60/10-24 ADR SSK 60/10-24 ADR
15
14.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-08 Километража Носивост 26580 кг
Германија, Bovenden
цистерна силос KASSBOHRER SSK 45 - Mały przebieg - WAŻNY DOZÓR !!!99850 km only
8
46.540 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Radom
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 60
13
62.500 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40
7
11.000 € PLN 50.000 PLN
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER K.SSL 35
7
47.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна силос KASSBOHRER SSK 45 -  NOWA -  DOSTĘPNA OD ZARAZ
14
55.400 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-07-10 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER SSL 35
18
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 2007-10-01 Километража Носивост 33200 кг
Белгија, Meer
нови цистерна силос KASSBOHRER leichter Silo-Auflieger liegend K.SSl 35/2
15
48.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година Километража Носивост
Германија, Petershagen
цистерна силос KASSBOHRER
14
36.750 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража Носивост
Чехија, DUBÍ KLADNO 3
цистерна силос KASSBOHRER SSK / 56/10-24
8
6.900 € Без ДДВ
Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-09 Километража Носивост 26800 кг
Германија, Bovenden
цистерна силос KASSBOHRER SSL 38
7
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража Носивост 33950 кг
Чехија, Praha 9 Černý Most
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40 Silo
10
56.950 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се