Филтри -

Комбиња ладилници IVECO

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи

49 огласа: Комбиња ладилници IVECO

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
26.500 € Без ДДВ
2016
90000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 1061 кг Зафатнина 18.52 м³ Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
2014
206288 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 595 кг Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2024
3 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
53500 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 3
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2018
76000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
81000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
2016
582256 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1045 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
2016
229438 км
Сила 156 кс (115 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 1237 кг Зафатнина 10 м³ Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
14.650 € Без ДДВ
2012
209047 км
Сила 126.53 кс (93 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 405 кг Оскина конфигурација 4x2
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
2015
204999 км
Сила 145 кс (107 kW) Носивост 780 кг
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
2008
222929 км
Сила 96.6 кс (71 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
2019
133833 км
Сила 136 кс (100 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 485 кг Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.541 € Со вклучен ДДВ
2018
392916 км
Сила 136 кс (100 kW) Гориво дизел
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
2011
336000 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 500 кг Седишта 3
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
2020
105678 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 12 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
2018
147025 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 710 кг Зафатнина 12 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2021
76643 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 1000 кг
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
2019
135655 км
Сила 136 кс (100 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 485 кг Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
2018
142758 км
Сила 136 кс (100 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 485 кг Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
70000 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 14 м³ Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
16.900 €
2017
411000 км
Сила 136 кс (100 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 14.83 м³ Седишта 3
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
2020
99000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 510 кг Седишта 3
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
2019
101000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 510 кг Зафатнина 11.97 м³ Седишта 3
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
2020
101000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 510 кг Седишта 3
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
2018
249000 км
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 1000 кг Зафатнина 14.01 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи