Филтри -

Товарни комбиња

Резултати од пребарување: 5970 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5970 огласа: Товарни комбиња, товарни минибуси

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Изотермално комбе
Носивост 3280 кг Зафатнина 16.76 м³ Суспензија хидраулично Хидраулична рампа хидраулична рампа
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 04/2018 Километража 95991 км Сила
Литванија, Vilnius
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Комбе ладилник
Носивост 872 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2015-02-16 Километража 343986 км Сила
Холандија, Houten
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Комбе ладилник
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2012 Километража 408 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Мал фургон
Носивост 1309 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2020-12-01 Километража 225785 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Мал фургон
Носивост 1034 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2019-10-01 Километража 92140 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Комбе фургон
Носивост 610 кг Евро Euro 6 Седишта 3 Хидраулична рампа хидраулична рампа
Година 2018-08-01 Километража 186452 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Мал фургон
Носивост 967 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2020-11-01 Километража 128297 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Комбе фургон
Носивост 349 кг Евро Euro 6 Седишта 3 Хидраулична рампа хидраулична рампа
Година 2019-12-01 Километража 186349 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.800 €
Мал фургон
Носивост 1137 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2022-01-01 Километража 45038 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Комбе ладилник
Носивост 1075 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-11-01 Километража 121618 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.444 €
Комбе фургон
Носивост 1100 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-10-16 Километража 174448 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.444 €
Комбе фургон
Носивост 1171 кг Седишта 3
Година 2020-01-29 Километража 133893 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Комбе фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 10/2021 Километража 111000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Комбе фургон
Година 2018 Километража 33470 км Сила
Австрија, Leopoldsdorf
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Мал фургон
Носивост 1180 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-09-01 Километража 282823 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Мал фургон
Носивост 910 кг Евро Euro 5 Седишта 6
Година 2012-01-01 Километража 230257 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Мал фургон
Носивост 1057 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2020-08-01 Километража 146714 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Мал фургон
Носивост 926 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-01-01 Километража 82456 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Мал фургон
Носивост 1066 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2022-03-01 Километража 60297 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Мал фургон
Носивост 828 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2021-02-01 Километража 73493 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.950 €
Комбе фургон
Носивост 675 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 242255 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Комбе ладилник
Носивост 640 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019-08-01 Километража 124125 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Мал фургон
Носивост 1324 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-04-01 Километража 262299 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Мал фургон
Носивост 1471 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019-04-01 Километража 163403 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5970 огласа
Прикажи
Претплати се