Филтри -

Цистерни за гориво KASSBOHRER од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво KASSBOHRER од Данска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KASSBOHRER 41000 Liter Petrol/fuel CityTrailer - 4 units in stock
6
9.999 € USD ≈ 11.740 US$
Зафатнина V=41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-01 Километража Носивост 28000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 43000 Liter Fuel/Diesel Petrol Pomp Meter
6
цена на барање
Зафатнина V=43 м³
Година 1990-01-02 Километража Носивост 32500 кг
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 liter Fuel Pomp
8
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1996-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank ADR 40000 Liter Pomp
8
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=40 л
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 Liter fuel pomp
6
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
8
19.999 € USD ≈ 23.480 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank TS 240 Petrol/Fuel 49000 L ADR
7
19.999 € USD ≈ 23.480 US$
Зафатнина V=49 м³
Година 2001 Километража Носивост 35000 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се