Филтри -

Автомеханички скали Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи

23 огласа: Автомеханички скали Mercedes-Benz

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
1989
115372 км
Сила 204 кс (150 kW) Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 22 м
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
12.820 € 55.000 PLN
1980
15000 км
Гориво дизел
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
22.500 € Без ДДВ
1998
36548 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
2007
81998 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
1990
34620 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Висина на подигање 30 м Марка на лифт Metz
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2004
46000 км
Сила 245 кс (180 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
1998
19453 км
Оскина конфигурација 4x2 Марка на лифт Camiva
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
20000 км
Сила 256 кс (188 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
1987
21683 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
12819 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
23.900 €
1992
31361 км
Сила 218 кс (160 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Висина на подигање 30 м Марка на лифт Metz Седишта 3
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
1993
17016 км
Сила 218 кс (160 kW) Гориво дизел Седишта 3
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
1990
78500 км
Сила 272 кс (200 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
1990
32989 км
Сила 136 кс (100 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 2
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
17074 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 8
Холандија, Schaijk
Контактирајте го продавачот
аукција 114.100 € 2.900.000 CZK
2012
28892 км
Сила 322 кс (237 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Марка на лифт Bronto
Чехија, Dukovany-Elektrárna
Контактирајте го продавачот
23.900 €
1999
80100 км
Сила 241 кс (177 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Марка на лифт Camiva Седишта 2
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 €
1954
23473 км
Сила 101 кс (74 kW) Гориво дизел Седишта 6
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 €
1954
23473 км
Сила 101 кс (74 kW) Гориво дизел Седишта 6
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
1980
160000 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 30 м Марка на лифт Metz Седишта 3
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
1974
59948 км
Сила 192 кс (141 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
1975
57000 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи