Филтри -

Автоцистерни OMEPS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни OMEPS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна OMEPS Powderliner
24
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража Носивост 27170 кг
Словачка, Štúrovo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се