Цистерна за гас BC LDS NCG-48

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка BC LDS
Модел NCG-48
Тип цистерна за гас
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015
Километража 450 км
Зафатнина 48 м³
Носивост 34000 кг
Вкупна тежина 46000 кг
Локација Украина пгт. Стрижавка
Датум на објавување фев 01, 2020
Autoline ID UF19405
PDF
Опис
Нето тежина 12000 кг
Вкупни димензии должина - 12 м
Каросерија
Шасија челична
Кутија за алат
Носач на резервно тркало
Цистерна полуприколка
Течен нафтен гас
Бројач
Пиштол за полнење гориво
Број на полначи 1
Притисок 2.5 бар
Компресор
Број на прегради 1
Капацитет на прегради на резервоар 48 л
Оски
Марка SAF
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Состојба на гумите 40 %
Сопирачки дискови
Сопирачки
ABS
EBS
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителна опрема
ADR 2
Алуминиумски фелни
Одометар
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2023
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
Розмитнена знаходиться у Вінниці
Лічильник механічний, також є обємномасовий!
Дзвоніть поспілкуємося!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи