Филтри -

Нови патнички комбиња

Резултати од пребарување: 609 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Патнички комбиња: 609 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ IDILIS 516 19+1+1 *COC* 5500kg * Ready for delivery
19
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2021 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter  Citybus 519
7
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 17
Година Километража Сила 190 кс
Германија, Saarbrücken
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Luxury Sprinter 316 CDI,516 CDI,-519 CDI
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Седишта 9
Година 05/2019 Километража 300 км Сила 190 кс
Турција, BURSA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 Cdi GCC
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 19+1+1
Година 08/2020 Километража 30 км Сила 163 кс
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter Bus 516 CDI
9
Контактирајте го продавачот
53.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 20
Година Километража Сила 163 кс
Германија, Saarbrücken
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter (SkyLite mit Glasdach) VIP Bus aus 2020 leasen
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 16
Година Километража Сила 190 кс
Германија, Saarbrücken
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519, SPECIAL 16+1 AND 2 WHEELCHAIRS !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 16+1+2 WHEELCHAIRS
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519, TOURIST LINE 20+1 !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL, TOURIST LINE 20+1 ! GCC FOR HOT AREAS ! RHD !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519, TOURIST LINE 20+1 !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL, LUXURY LINE 20+1 ! READY ON STOCK !
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 20+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL, LUXURY LINE 23+1 ! READY ON STOCK !
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 23+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519, SPECIAL 16+1 AND 2 WHEELCHAIRS !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 16+1+2 WHEELCHAIRS
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL, TOURIST LINE 20+1 !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 319, TAXI 8+1 !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 8+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL, TOURIST LINE 20+1 !
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20+1
Година 2021 Километража 20 км Сила 190 кс
Полска, Wejherowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 609 огласа
Прикажи
Претплати се