Нови патнички комбиња IVECO

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња IVECO: 31 огласа

нови патничко комбе IVECO Daily 70C18
24
95.000 € USD ≈ 105.526 US$
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-01-30 Километража Сила 132 kW
Турција, Bursa
нови патничко комбе IVECO Daily 70C18
24
95.000 € USD ≈ 105.526 US$
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-01-30 Километража Сила 132 kW
Турција, Bursa
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патничко комбе IVECO  ROSERO FIRST FCLLI
14
преговара
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 2019 Километража Сила 132 kW
Словачка, Spišská Nová Ves
нови патничко комбе IVECO DAİLY
16
96.000 € USD ≈ 106.637 US$
Евро Euro 6 Седишта 31
Година 09/2019 Километража Сила 180 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе IVECO Daily 60C17H
20
преговара
Седишта 20+1
Година нов Километража Сила
Србија, Čačak
нови патничко комбе IVECO Daily
32
95.000 € USD ≈ 105.526 US$
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-02-01 Километража Сила 132 kW
Турција, Bursa
нови патничко комбе IVECO DAILY 70C18, Euro 6D
10
92.000 € USD ≈ 102.194 US$
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-11-19 Километража Сила 180 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе IVECO 50C15
11
41.650 € USD ≈ 46.265 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година Километража Сила 150 кс
Романија
нови патничко комбе IVECO 50C15
9
45.550 € USD ≈ 50.597 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година Километража Сила 150 кс
Романија
нови патничко комбе IVECO 70c18, Compa-T, Euro 6d, 28 + Fahrer, Kurzfristig  lieferbar
33
преговара
Евро Euro 6 Седишта 29
Година 2020 Километража Сила 180 кс
Германија, Stuttgart
нови патничко комбе IVECO 70c18, Compa-T, Euro 6d, 28 + Fahrer, 3 Reisebusse, Liefertermin
35
преговара
Евро Euro 6 Седишта 29
Година 2020 Километража Сила 180 кс
Германија, Stuttgart
нови патничко комбе IVECO Daily - euro6 Lift -Dhollandia
17
59.900 € USD ≈ 66.537 US$
Евро Euro 6 Седишта 24
Година Километража 242 км Сила 145 кс
Белгија, Tildonk
нови патничко комбе IVECO Неман 420234-511 Туристический
16
ВИДЕО
76.040 € RUB USD 5.190.000 RUB ≈ 84.470 US$
Евро Euro 5 Седишта 29+1
Година 2019 Километража 100 км Сила 170 кс
Русија, Московская обл., Красногорский р
нови патничко комбе IVECO Daily 50C 180 Vorlauffahrzeug 20/23 Sitze
7
59.990 € USD ≈ 66.637 US$
Седишта 20
Година 2020 Километража Сила 179 кс
Германија, Erbach
нови патничко комбе IVECO C 70 Sunrise 26+1+1 Sitze COC 2 Türen XXL Daily
20
117.990 € USD ≈ 131.063 US$
Евро Euro 6 Седишта 28
Година 2019 Километража Сила 179 кс
Германија, Erbach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се