Нова комбиња фургони

Резултати од пребарување: 362 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња фургони: 362 огласа

ново комбе фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 519
11
45.000 € USD ≈ 49.986 US$
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
ново комбе фургон MAN TGE 3.140 4X2F SB Neufahrzeug ohne Zulassung
15
42.800 € USD ≈ 47.542 US$
Евро Euro 6 Зафатнина V=7.63 м³
Година Километража 851 км Сила 140 кс
Австрија, Leopoldsdorf
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
ново комбе фургон IVECO Daily 35 S 18 A8
15
58.000 € USD ≈ 64.426 US$
Носивост 424 кг Седишта 5
Година 2019 Километража 585 км Сила 180 кс
Финска, Vantaa
ново комбе фургон FIAT Ducato Maxi Koffer Sofort
9
26.500 € USD ≈ 29.436 US$
Евро Euro 6 Зафатнина V=20.33 м³ Седишта 3
Година 2020-01 Километража 200 км Сила 150 кс
Германија, Gorlitz
ново комбе фургон RENAULT Trafic 1.6 dCi 95 T27 L1H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMPE
1
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Носивост 910 кг Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 1.6 dCi 95 T27 L1H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMPE
1
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Носивост 910 кг Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 1.6 dCi 95 T27 L1H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMPE
1
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Носивост 910 кг Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 1.6 dCi 95 T27 L1H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMPE
1
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Носивост 910 кг Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 1.6 dCi 95 T27 L1H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMPE
1
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Носивост 910 кг Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 1.6 dCi 95 T27 L1H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMPE
1
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Носивост 910 кг Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 2.0 dCi 120 T29 L2H1 Comfort 2x SD R-LINK NAVIGATIE LED K
1
19.200 € USD ≈ 21.327 US$
Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 120 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 2.0 dCi 120 T29 L2H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMP
1
19.200 € USD ≈ 21.327 US$
Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 120 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 2.0 dCi 120 T29 L2H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMP
1
19.200 € USD ≈ 21.327 US$
Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 120 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 2.0 dCi 120 T29 L2H1 Comfort 2x SD R-LINK NAVIGATIE LED K
1
19.500 € USD ≈ 21.661 US$
Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 120 кс
Холандија, Woerden
ново комбе фургон RENAULT Trafic 2.0 dCi 120 T29 L2H1 Comfort R-LINK NAVIGATIE LED KOPLAMP
1
19.200 € USD ≈ 21.327 US$
Седишта 3
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 120 кс
Холандија, Woerden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 362 огласа
Прикажи
Претплати се