Нова амбулантни возила

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Амбулантни возила: 33 огласа

ново амбулантно возило CITROEN BERLINGO LIVE XL DISABILI
12
22.680 € USD ≈ 25.193 US$
Седишта 5
Година 04/2019 Километража 260 км Сила
Хрватска, Buzet
ново амбулантно возило CITROEN JUMPER L2H2 2,2 BLUE HDI 165 BVM6
10
42.000 € USD ≈ 46.654 US$
Евро Euro 6
Година 10/2019 Километража 15 км Сила 121 kW
Хрватска, Buzet
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
ново амбулантно возило CITROEN JUMPY XL 2.0 BLUE HDI
14
31.500 € USD ≈ 34.990 US$
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 01/2019 Километража 13 км Сила
Хрватска, Buzet
ново амбулантно возило CITROEN JUMPY M
11
29.000 € USD ≈ 32.213 US$
Седишта 6
Година 01/2019 Километража 12 км Сила
Хрватска, Buzet
ново амбулантно возило CITROEN Berlingo XL
12
26.300 € USD ≈ 29.214 US$
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 04/2019 Километража 5 км Сила 73 kW
Хрватска, Buzet
ново амбулантно возило FIAT Ducato 2.3
3
преговара
Носивост 1575 кг Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража 20 км Сила 130 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 KTW - A TYPE AMBULANCE WITH EN1789+A2 CERTIFICATE
7
54.000 € USD ≈ 59.983 US$
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ ARMOURED B6 BULLET-PROOF 316 4x2 AMBULANCE TYPE B WITH EN1789+A2
3
119.000 € USD ≈ 132.185 US$
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ 4 X 4 SPRINTER 316 AMBULANCE
5
79.000 € USD ≈ 87.753 US$
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T6
5
54.000 € USD ≈ 59.983 US$
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 177 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ VİP DELUXE AMBULANCE SPRİNTER 316
4
75.000 € USD ≈ 83.310 US$
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ secure transport - Sprinter 314 CDI L2/H2 - ambulance
5
59.500 € USD ≈ 66.093 US$
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 100 км Сила 143 кс
Шпанија, La Carlota
ново амбулантно возило RENAULT MASTER 2019 NEUF
19
преговара
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2019-05 Километража Сила 165 кс
Франција, COMMERCY
ново амбулантно возило TOYOTA HI ACE HIGH ROOF 2.8 Diesel
7
42.950 US$ EUR ≈ 38.666 €
Година 2019 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
ново амбулантно возило TOYOTA Hi Ace - Right hand drive
4
преговара
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се