Филтри -

Цистерни за гориво SCHWARZMÜLLER од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво SCHWARZMÜLLER: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TSL 3/E
10
18.800 € USD ≈ 22.080 US$
Зафатнина V=39 м³
Година 1994-08 Километража Носивост
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel ADR FL/AT
15
66.500 € USD ≈ 78.090 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 28640 кг
Австрија, Selzthal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel  FL/AT
12
10.500 € USD ≈ 12.330 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Носивост 28000 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin/Diesel mit Pumpe 2 x Uhr
15
36.500 € USD ≈ 42.860 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Носивост 29000 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER 4 KAMMER/38200L
9
10.900 € USD ≈ 12.800 US$
Зафатнина V=38200 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E
13
21.900 € USD ≈ 25.720 US$
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Километража Носивост 30260 кг
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
38.500 € USD ≈ 45.210 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 28000 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
38.500 € USD ≈ 45.210 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 27880 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E
14
51.900 € USD ≈ 60.950 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Километража Носивост 30190 кг
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се