Филтри -

Цистерни за гориво SCHWARZMÜLLER

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво SCHWARZMÜLLER: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER 4 KAMMER/38200L
9
10.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38200 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TSL 3/E - 5 Kammern 40000l
14
12.489 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост 27700 кг
Чехија, Highway D11, EXIT25
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER C - SERIE
10
85.000 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 254000 км Носивост
Бугарија
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER cisterna na PHM ADR vin 320
20
13.900 € Без ДДВ
Година 2/2000 Километража Носивост
Словачка, Levice
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel ADR FL/AT
15
63.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 28640 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TH 2/E ADR FL AT  Reife
12
19.900 €
Зафатнина 19160 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06 Километража Носивост 14900 кг
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Schwarzmueller TS 3E Leas
11
59.900 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража Носивост 29960 кг
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E Leas
13
46.900 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01 Километража Носивост 30190 кг
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Schwingenschlögel / Benzin - Diesel
20
33.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Носивост 29500 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
36.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 28000 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
36.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 27880 кг
Австрија, Selzthal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се