Филтри -

Цистерни за гориво SCHRADER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво SCHRADER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHRADER
6
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво SCHRADER Tankoplegger
1
цена на барање
Зафатнина 40 м³
Година 2006 Километража Носивост
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво SCHRADER Z-STA 24-42
8
19.997 € Без ДДВ
Зафатнина 42700 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-02 Километража Носивост 28060 кг
Полска, Libusza
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се