Филтри -

Цистерни за гориво General Trailers

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво General Trailers: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво General Trailers Heavy oil tank inox 28.2 m3 / 1 comp
7
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28.2 м³
Година 2000-04-02 Километража Носивост 30880 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се