Филтри -

Цистерни за гас HAMAX од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас HAMAX од Турција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас HAMAX LNSTR52 LNG SEMI-TRAILER /  BOBTAIL & STORAGE TANK
3
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX TBO-32 LPG BOBTAIL TRUCK 32m3
5
28.750 US$ EUR ≈ 24.570 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас HAMAX TRNH3 - AMMONIA 45m3 TRAILER
3
28.000 US$ EUR ≈ 23.930 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX TRBO57 LPG
5
29.500 US$ EUR ≈ 25.210 €
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX FST-22  LPG CYLINDER FILLING SKID PLANT 22m3(10.5tons)
6
18.500 US$ EUR ≈ 15.810 €
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX AGS-22 AUTOGAS STATION
9
19.000 US$ EUR ≈ 16.240 €
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX TAS115 LPG ABOVEGROUND STORAGE TANK
8
27.000 US$ EUR ≈ 23.070 €
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX TRS45 LPG 45m3 TRAILER
6
26.500 US$ EUR ≈ 22.650 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX TAS47 LPG ABOVEGROUND STORAGE TANK
8
14.500 US$ EUR ≈ 12.390 €
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас HAMAX TAD13 LPG DOMESTIC TANK
10
4.700 US$ EUR ≈ 4.016 €
Година 2020 Километража Носивост
Турција, GAZİANTEP
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се