Филтри -

Цистерни за гас GOFA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас GOFA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас GOFA R5,2BN
1
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 34000 кг
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
цистерна за гас GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
11
цена на барање
Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-07 Километража Носивост 22800 кг
Германија, Oberhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас GOFA 50.000 liter gastrailer Gas, Gaz, LPG, GPL, Propane, Butane ID
2
цена на барање
Година 1992-04-02 Километража Носивост
Холандија, Lelystad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се