Филтри -

Цистерни за гас ACERBI од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас ACERBI од Бугарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
33.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55010 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-03 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас ACERBI
13
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост 22400 кг
Бугарија, Благоевград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас ACERBI OMT 307
7
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Километража Носивост 23800 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
7
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 24000 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
39.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-17 Километража Носивост
Бугарија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се