Цистерна за транспорт на храна CRYOCAN

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка CRYOCAN
Тип цистерна за транспорт на храна
Локација Турција Gebze/Kocaeli
Датум на објавување авг 25, 2019
Autoline ID WD17513
PDF
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи