Комбиња FIAT Ducato

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња FIAT Ducato: 313 огласа

патничко комбе FIAT 250 FIAT DUCATO (repair item) No export 2-axlar Transportation s
53
аукција аукција
Патничко комбе
Носивост 995 кг Седишта 14
Година 2014-05-21 Километража Сила 156 кс
Шведска, Kungälv
патничко комбе FIAT Ducato 9-местен двоен климатик Перфектен
16
€ 4.039 BGN USD BGN 7.900 ≈ US$ 4.470
Патничко комбе
Носивост 3500 кг Седишта 9
Година 2004 Километража 137150 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбе фургон FIAT Ducato Multijet100 Клима 163000км. Перфектен
14
€ 4.039 BGN USD BGN 7.900 ≈ US$ 4.470
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2007 Километража 163000 км Сила 100 кс
Бугарија, КАРЛОВО
нови патничко комбе FIAT Ducato
34
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.655
Патничко комбе
Седишта 15+1
Година 2019 Километража Сила
Турција, Ankara
комбе фургон FIAT Ducato 2.5TDI внос Италия
10
€ 1.687 BGN USD BGN 3.300 ≈ US$ 1.867
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2000 Километража 221000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон FIAT Ducato
32
аукција € 2.611 SEK USD SEK 28.000 ≈ US$ 2.890
Комбе фургон
Седишта 3
Година 2008 Километража 217828 км Сила 102 кс
Шведска, Svenljunga
патничко комбе FIAT Ducato
16
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.494
Патничко комбе
Евро Euro 4 Седишта 17
Година 2009 Километража 310000 км Сила 115 kW
Словачка
ново амбулантно возило FIAT Ducato 2.3
3
преговара
Амбулантно возило
Носивост 1575 кг Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража 20 км Сила 130 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
комбе фургон FIAT DUCATO 2.2 JTD/74KW / L1H1 / AHK
18
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.087
Комбе фургон
Зафатнина V=8.09 м³ Седишта 3
Година 2011-09 Километража 192140 км Сила 101 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе FIAT DUCATO
11
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Патничко комбе
Евро Euro 3
Година 2004-11 Километража 433000 км Сила 81 kW
Чехија, Office
комбе фургон FIAT Ducato 130MJET/2.3 L5H3
16
€ 11.650 USD ≈ US$ 12.893
Комбе фургон
Зафатнина V=15.76 м³ Седишта 3
Година 2015-06 Километража 210910 км Сила 131 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
комбе фургон FIAT Ducato 120MJET/2.3 L5H2 MAXI
18
€ 4.850 USD ≈ US$ 5.367
Комбе фургон
Зафатнина V=14.25 м³ Седишта 3
Година 2010-07 Километража 267680 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
комбе фургон FIAT Ducato 130 Multijet
14
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Комбе фургон
Година 2016-08 Километража 43900 км Сила 131 кс
Чехија, Nové Strašecí
комбе ладилник FIAT Ducato, 2.3,  Carrier Xarios 200, EURO 5
19
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.850
Комбе ладилник
Носивост 870 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=7 м³
Година 2013-01 Километража 301219 км Сила 131 кс
Луксембург, Contern
комбе фургон FIAT Ducato 130MJET/2.3 L5H2 klima
16
€ 9.050 USD ≈ US$ 10.016
Комбе фургон
Зафатнина V=14.25 м³ Седишта 3
Година 2013-10 Километража 247940 км Сила 131 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0