Автомобили FIAT Ducato

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили FIAT Ducato: 61 огласа

ново амбулантно возило FIAT Ducato 2.3
3
преговара
Амбулантно возило
Носивост 1575 кг Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража 20 км Сила 130 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
нови патничко комбе FIAT Ducato
34
53.000 € USD ≈ 57.250 US$
Патничко комбе
Седишта 15+1
Година 2019 Километража Сила
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе FIAT Ducato 9-местен двоен климатик Перфектен
16
4.039 € BGN USD 7.900 BGN ≈ 4.363 US$
Патничко комбе
Носивост 3500 кг Седишта 9
Година 2004 Километража 137150 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
патничко комбе FIAT DUCATO
11
3.500 € USD ≈ 3.780 US$
Патничко комбе
Евро Euro 3
Година 2004-11 Километража 433000 км Сила 81 kW
Чехија, Office
патничко комбе FIAT Ducato 150MJET L1H1 / klima
18
11.900 € USD ≈ 12.850 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2016-04 Километража 220840 км Сила 150 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе FIAT Ducato 2.8d/90kw
19
3.450 € USD ≈ 3.726 US$
Патничко комбе
Седишта 15
Година 1999-04 Километража 219280 км Сила 122 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе FIAT Ducato 2,3 JTD L2H2
16
11.700 € USD ≈ 12.640 US$
Патничко комбе
Носивост 1165 кг Евро Euro 5 Седишта 8
Година 2013 Километража 190000 км Сила 130 кс
Чехија, Nove Straseci
патничко комбе FIAT Ducato
13
1.600 € USD ≈ 1.728 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 06/2000 Километража 280000 км Сила 90 кс
Полска, Działoszyce
патничко комбе FIAT FIAT DUCATO 9 persoons 115000km
9
9.350 € USD ≈ 10.100 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Седишта 9
Година 2012-01-30 Километража 115000 км Сила 116 кс
Холандија, Monster
патничко комбе FIAT Ducato 2,3 JTD
13
6.700 € USD ≈ 7.237 US$
Патничко комбе
Седишта 11
Година 2010-09 Километража 421318 км Сила
Данска, Christiansfeld
патничко комбе FIAT FIAT DUCATO 9 persoons 95000km
10
9.350 € USD ≈ 10.100 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2012-01-30 Километража 95000 км Сила 116 кс
Холандија, Monster
патничко комбе FIAT FIAT DUCATO 9 persoons 105000km
7
9.350 € USD ≈ 10.100 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2012-02-06 Километража 105000 км Сила 116 кс
Холандија, Monster
патничко комбе FIAT FIAT DUCATO 9 persoons 100000km
9
9.350 € USD ≈ 10.100 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2012-02-08 Километража 100000 км Сила 116 кс
Холандија, Monster
патничко комбе FIAT FIAT DUCATO 9 persoons
8
9.150 € USD ≈ 9.883 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2012-02-08 Километража 150000 км Сила 116 кс
Холандија, Monster
патничко комбе FIAT FIAT DUCATO 9 persoons 115000km
8
9.350 € USD ≈ 10.100 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Седишта 9
Година 2012-01-30 Километража 115000 км Сила 116 кс
Холандија, Monster
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се