Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Украина: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна PARCISA NPS25
5
цена на барање
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 1 км Носивост 32000 кг
Украина, Днепропетровск
цистерна за транспорт на храна ADIGE EE262FC3C
14
11.500 US$ EUR ≈ 9.493 €
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03-02 Километража 450000 км Носивост
Украина, Запоріжжя
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна EVERLAST Молоковоз
4
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за транспорт на храна PEZZAIOLI SCT63N кормовоз
4
цена на барање
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 31000 кг
Украина, Киев
цистерна за транспорт на храна Kobit CN 35N
6
8.200 US$ EUR ≈ 6.769 €
Зафатнина 33 м³
Година 2002 Километража Носивост
Украина, Дніпро́
цистерна за транспорт на храна HLW
19
30.500 €
Зафатнина 36 м³
Година 2004 Километража Носивост
Украина
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SMFF BPW ECO Plus
32
28.500 €
Зафатнина 30000 л
Година 2003 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
нови цистерна за транспорт на храна Jeho 99983-01
4
35.000 US$ EUR ≈ 28.890 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост
Украина, Біляївка
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER ssk 90
2
цена на барање
Зафатнина 90 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за транспорт на храна BODEX Цистерна пищевая (30000 л)
40
ВИДЕО
62.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 29000 кг
Украина
цистерна за транспорт на храна PRO-WAM 34NCDN
8
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2007-11 Километража Носивост 27400 кг
Украина, Киев
цистерна за транспорт на храна NURSAN TRAILER
6
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за транспорт на храна NURSAN TRAILER
5
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 33.3
11
29.500 €
Зафатнина 33000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2005 Километража Носивост
Украина, Микитинці
цистерна за транспорт на храна ALI RIZA USTA Молоковоз
11
цена на барање
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се