Филтри -

Цистерни за гориво од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Украина: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво EVERLAST Бензовоз
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 26700 кг
Украина, Одесса
нови цистерна за гориво EVERLAST Бензовоз
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 25000 кг
Украина, Одесса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA БЕНЗОВОЗ
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2021 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA ARU
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гориво Jeho 99983 Топливоцистерна (битум, дизель, бензин)
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2021 Километража Носивост
Украина, Біляївка
цистерна за гориво NURSAN TRAILER
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN TRAILER
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN ADR (ДОПОГ) NURSAN TRAILER
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво Блок-пункт АЗС 8м3
1
Контактирајте го продавачот
588,20 € UAH 19.000 UAH
Зафатнина 8 м³
Година 2008 Километража Носивост
Украина, Вендичани
цистерна за гориво Блок пункт АЗС
3
Контактирајте го продавачот
774 € UAH 25.000 UAH
Година 2009 Километража Носивост
Украина, Вендичани
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража Носивост 28500 кг
Украина, Киев
цистерна за гориво TRAILOR
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 0.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 100000 км Носивост 35000 кг
Украина
цистерна за гориво MAGYAR
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 100 км Носивост 32850 кг
Украина
цистерна за гориво NURSAN ADR (ДОПОГ) NURSAN TRAILER
21
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN TRAILER
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се