Филтри -

Цистерни за гориво од Германија

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Германија: 59 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MAGYAR Benzin & Diesel - 39-9
2
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 39000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за гориво TRAILOR Benzin & Diesel -37-7, SMB
3
18.500 € Без ДДВ
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво WILLIG 3S4304
11
34.900 €
Зафатнина 43 м³
Година 2007 Километража Носивост 33940 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво Kraftstofftank 995 Liter
30
цена на барање
Зафатнина 995 л
Година 1994 Километража 1000 м/ч Носивост
Германија, Saarlouis
цистерна за гориво Bolgan fuel/benzin/diesel 44920 Ltr. 8x Kammer ADR
17
ВИДЕО
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 44920 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-14 Километража Носивост 32800 кг
Германија, Würselen
цистерна за гориво SACIM fuel/benzin/diesel 45090 Ltr. 8x Kammer ADR
12
ВИДЕО
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 45090 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05-12 Километража Носивост 32200 кг
Германија, Würselen
нови цистерна за гориво Unused Ao DC60-GS Diesel Transfer Pump Set
1
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
нови цистерна за гориво SCHMELZER Schmeltzer DD400
3
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
нови цистерна за гориво Unused Ao AC60-M Diesel Transfer Pump Set
1
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
цистерна за гориво Bowser Trailer
21
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
нови цистерна за гориво Unused EV440 Tank
5
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
нови цистерна за гориво Unused 14Galon Tank
6
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
цистерна за гориво 1000Ltr Bowser
7
аукција аукција
Зафатнина 1000 л
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
нови цистерна за гориво Unused EV250 Tank
6
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
нови цистерна за гориво Unused Ao AC60-HC Diesel Transfer Pump Set
1
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се