Филтри -

Цистерни за битумен од Украина

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен од Украина: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен Jeho 99983 Битумовоз
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2021 Километража Носивост
Украина, Біляївка
цистерна за битумен MASSENZA ASR-2
2
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 24.370 €
Зафатнина 35 м³
Година 2013 Километража 20000 км Носивост 35000 кг
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за битумен SINAN TANKER-TREYLER BITUMEN
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, Белая Церковь
цистерна за битумен MAGYAR SMFF
20
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Украина, Рівне
нови цистерна за битумен EVERLAST битумная цистерна
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 25000 кг
Украина, Одесса
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA Bitumen
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2021 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA ARU
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за битумен CARSAN BITUM
28
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2021 Километража 1500 км Носивост 25000 кг
Украина, Київ
цистерна за битумен КРЕДМАШ АБ 30.5 - 6443
3
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 13.450 €
Зафатнина 30.5 м³
Година 2006 Километража 17000 км Носивост 31000 кг
Украина
цистерна за битумен MAGYAR
13
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 5.883 €
Зафатнина 6 м³
Година 1998 Километража 50000 км Носивост
Украина, Рогатин
нови цистерна за битумен NURSAN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³
Година Километража Носивост
Украина, Киев
цистерна за битумен FELDBINDER
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2005 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за битумен CARSAN 28 м3
9
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 34.880 €
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Украина, Житомир
нови цистерна за битумен KASSBOHRER K. STS.SS 32/ 1-10/24
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³
Година 06/2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за битумен SINAN TANKER-TREYLER
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Носивост
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се