Филтри -

Цистерни за битумен од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен MAISONNEUVE S338FG Isoliert Pumpe
15
20.900 € USD ≈ 24.540 US$
Зафатнина V=34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04 Километража Носивост 26450 кг
Германија, Deggendorf
цистерна за битумен KASSBOHRER Spezial Bitumenauflieger 2 Kammer
8
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Километража Носивост 27500 кг
Германија, Gelsenkirchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен LAG 0-3-39T L4BH Bitumen
16
25.700 € USD ≈ 30.180 US$
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06-01 Километража 500000 км Носивост 27080 кг
Германија, Zittau
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER STKL2 Tank für Bitumen
12
8.900 € USD ≈ 10.450 US$
Зафатнина V=24750 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Километража Носивост 17600 кг
Германија, Deggendorf
нови цистерна за битумен KASSBOHRER K STS 32/1-10/24
6
54.900 € USD ≈ 64.470 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Германија, Ulm
цистерна за битумен LÜCK SKK35 Asphaltkocher Sattelkocher Grün
14
30.000 € USD ≈ 35.230 US$
Година 2006 Километража 1900 м/ч Носивост 25570 кг
Германија, Ravensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се