Филтри -

Цистерни за битумен OKT TRAILER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен OKT TRAILER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен OKT TRAILER 30 m3 BITUMEN TANKER SEMI TRAILER
9
47.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се